02 Czerw

15 i 20 czerwca 2017r. - BEZPŁATNE KONSULTACJE - Przychodnia "Skormed" Skoroszyce

Bezpłatne konsultacje w temacie żywienia dzieci i młodzieży. 15 i 20 czerwca 2017r. w godzinach 15.00-18.00. Rezerwacja miejsca pod nr tel. 507-108-409.

Najnowsze badania (WHO - COSI (European Childhood Obesity Surveillance Initiative - Światowa Organizacja Zdrowia uruchomiła Europejską Inicjatywę Nadzoru nad Otyłością w Dzieciństwie zajmującą się tematem nadwagi i otyłosci u dzieci) wskazują że co trzecie 8-latek w Polsce boryka się z nadwagą lub otyłością - podał Instytut Matki i Dziecka.

Bardzo ważne jest żeby zadbać o prawidłowo skomponowane posiłki w diecie dziecka, o jego ruch i właściwy sen bo wszystkie te czynniki wpływają na wagę i zdrowie dziecka. Niezależnie czy Twoje dziecko ma 3, 5, 8 czy 12 lat. W każdym wieku jest dobrze zadbać o dietę dziecka.

Podczas konsultacji dowiesz się:

- na czym polegają zasady prawidłowego żywienia i co jest najważniejsze w żywieniu dzieci

- ile posiłków i jak duże posiłki powinno spożywać dziecko

- jakie produkty muszą być obecne w diecie dziecka a jakie należy wyeliminować

- jakie produkty wspomagają rozwój dzieci

i wiele innych cennych informacji uzyskasz przychodząc na bezpłatne konsultacje...

Jeśli masz aktualne wyniki dziecka zabierz je ze sobą i skonsultuj z dietetykiem. Zastanów się o co chciałbyś zapytac dietetyka. Dla każdego pacjenta możemy poświęcić około 15 min podczas bezpłatnej konsultacji. Wykorzystaj swój czas.

Zapraszamy :)

 

Twój komentarz
Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ