Opinie pacjentów

Cieszę się że trafiłam do Pani Olgi. Problem z dużą wagą trwa kilka lat a kilka miesięcy temu wyszła insulinooporność. Nie miałam pojęcia jak ważna jest dieta. Minął miesiąc i widzę świetne efekty, szkoda tylko że nie zdecydowałam się wcześniej bo przywitałabym te wakacje w mniejszym rozmiarze ale kolejne są moje!!! Polecam serdecznie Panią Olgę. Dziękuję Pani Olgo za pomoc i wsparcie i oby tak dalej.

Magda 36

Poznaj inną historię

Zrzuciłam 11 kg i nie dałam się insulinie

-11 kg/ -13 cm w pasie/ -14 cm w biodrach w 4 miesiące. Teraz już trwa stabilizacja.

czytaj więcej

3 rozmiary mniej w 3 miesiące

  • Stanisława, Grodków
  • 18kg w pół roku
  • Kobieta
  • 30 grudnia, 2017

Tak wyglądałam niespełna rok temu (zdj nr 1). Byłam gruba,ociężała,szybko się męczyłam. Czułam się źle ze swoim ciałem i wyglądem. Nosiłam rozmiar 50, a teraz noszę rozmiar 44. Jestem zupełnie inną osobą a wszystko to zawdzięczam mojej dietetyk Pani Oldze Kapinos. W niecałe pół roku straciłam na wadzę 18 kg.

Tak opisuje swoją historię Pani Stanisława. Jak widać w każdym wieku można podjąć się zmiany swojego wyglądu poprostu dla zdrowia i lepszego samopoczucia. Pani Stanisława po pierwszych trzech miesiącach zrzuciła niemalże 16 kg a po pół roku trwania programu w sumie zebrało się 18kg. Taki efekt został utrzymany po kolejnych kilku miesiącach i dziś Pani Stasia jest szczupła, zgrabna i bardzo zadowolona że podjęła próbę. Zmieniła swój sposób odżywiania ale nauczyła się również kiedy i ile powinna jeść zeby zachować figurę. Teraz bez większych wyrzeczeń samodzielnie kontynuuje odżywinie.

Bycie wytrwałym i konsekwentnym przynosi właśnie takie efekty :)

Ogromne gratulacje :)

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ