Opinie pacjentów

Moja dieta jest urozmaicona. Jestem bardzo zadowolona. Posiłki wystarczające, smaczne, jest dużo warzyw i owoców co bardzo mi odpowiada. Najważniejszy jest efekt, 10kg mniej w ciągu 8 tygodni. Jest fajnie, czuję się lżejsza, sprytniejsza, samopoczucie jest lepsze. POLECAM - BO WARTO COŚ DLA SIEBIE ZROBIĆ.

Stanisława 60 lat

Poznaj inną historię

"W końcu mogę zagrać w piłkę bo nie bolą mnie kolana" -19kg w 3 miesiące

Pan Łukasz cieszy się swoim sukcesem :)

czytaj więcej

3 rozmiary mniej w 3 miesiące

  • Stanisława, Grodków
  • 18kg w pół roku
  • Kobieta
  • 30 grudnia, 2017

Tak wyglądałam niespełna rok temu (zdj nr 1). Byłam gruba,ociężała,szybko się męczyłam. Czułam się źle ze swoim ciałem i wyglądem. Nosiłam rozmiar 50, a teraz noszę rozmiar 44. Jestem zupełnie inną osobą a wszystko to zawdzięczam mojej dietetyk Pani Oldze Kapinos. W niecałe pół roku straciłam na wadzę 18 kg.

Tak opisuje swoją historię Pani Stanisława. Jak widać w każdym wieku można podjąć się zmiany swojego wyglądu poprostu dla zdrowia i lepszego samopoczucia. Pani Stanisława po pierwszych trzech miesiącach zrzuciła niemalże 16 kg a po pół roku trwania programu w sumie zebrało się 18kg. Taki efekt został utrzymany po kolejnych kilku miesiącach i dziś Pani Stasia jest szczupła, zgrabna i bardzo zadowolona że podjęła próbę. Zmieniła swój sposób odżywiania ale nauczyła się również kiedy i ile powinna jeść zeby zachować figurę. Teraz bez większych wyrzeczeń samodzielnie kontynuuje odżywinie.

Bycie wytrwałym i konsekwentnym przynosi właśnie takie efekty :)

Ogromne gratulacje :)

POKAŻ