Opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Olgi. Miła i fachowa obsługa, dieta urozmaicona, łatwa i przyjemna. Efekty już widzę. Polecam !

Marcin 40 lat

Poznaj inną historię

3 rozmiary mniej w 3 miesiące

Tak wyglądałam niespełna rok temu (zdj nr 1). Byłam gruba,ociężała,szybko się męczyłam. Czułam się źle ze swoim ciałem i wyglądem. Nosiłam rozmiar 50, a teraz noszę rozmiar 44. Jestem zupełnie inną osobą a wszystko to zawdzięczam mojej dietetyk Pani Oldze Kapinos. W niecałe pół roku straciłam na wadzę 18 kg.

czytaj więcej

Już kilka miesięcy trzymam formę. 16 kg mniej !!!

  • Marcin 34 lata, Nysa
  • 16kg mniej
  • Mężczyzna
  • 29 czerwca, 2017

„Zrzuciłem 16kg i jestem bardzo zadowolony dlatego polecam Panią Olgę innym, nawet swojej mamie” :)

 

Pan Marcin zgłosił się do poradni nie tylko z otyłością I-szego stopnia ale i nie najlepszym stanem zdrowia, na co wskazywały wyniki badań laboratoryjnych. Podwyższony cholesterol, za wysokie trójglicerydy, glukoza w górnej granicy normy i odczuwalne zmęczenie – zapaliła się już czerwona lampka! Nie był przekonany czy podoła. Obawiał się, że będzie musiał mało jeść i będzie cały czas głodny ale chęć zrzucenia zbędnych kilogramów i zadbanie o siebie oraz namowa żony przekonały go. W końcu był kiedyś sportowcem i aktywnie grał w piłkę nożną. Zgubił go niewłaściwy sposób żywienia. Opracowana została dieta ściśle pod P. Marcina. Zaskoczyła go ilość posiłków i ich kompozycja. Absolutnie nie czuł głodu, wręcz przeciwnie, był najedzony i zadowolony. W niecałe pół roku zrzucił 16kg i nauczył się jak komponować posiłki. Czuje się teraz duuużo lepiej. Wrócił do formy z przed kilku lat.

Ogromne gratulacje :)

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ