Opinie pacjentów

Poradnia Dobry Dietetyk i Pani Olga Kapinos, super miejsce, bardzo fajna atmosfera a Pani Olga? Profesjonalistka. Potrafi zmotywować, do tego jej dieta jest rewelacyjna. Na diecie zazwyczaj chodziłam głodna ale nie u Pani Olgi, tutaj jem więcej niż zwykle, częściej i CHUDNĘ!!!! Polecam tą Panią każdemu kto myśli o odchudzaniu. W tej poradni i z Panią Olgą musi się udać. Pozdrawiam Katarzyna K.

Katarzyna 45 lat

Poznaj inną historię

Zrzuciłam 11 kg i nie dałam się insulinie

-11 kg/ -13 cm w pasie/ -14 cm w biodrach w 4 miesiące. Teraz już trwa stabilizacja.

czytaj więcej

Nowy człowiek w nowej skórze -42kg

  • Rafał 22 lata
  • 42kg w 8 miesięcy
  • Mężczyzna
  • 12 grudnia, 2018

Nadwaga to choroba z którą można walczyć. Im szybciej tym lepiej. Każdy moment jest dobry, żeby zawalczyć o swoje JA.

Jak to było przed startem ? ...

Ten młody człowiek zanim zdecydował się podjąć wyzwanie zrzucenia nadmiaru kilogramów nosił się z tą decyzją dobrych kilka miesięcy. Nie był pewien czy podoła, czy znajdzie w sobie tyle siły i wytrwałości żeby trzymać się diety. Pewnego dnia postanowił po prostu umówić się na wizytę. Było to niespełna 8 miesięcy temu. Pamiętam jak dziś jak podczas naszej rozmowy zapytałam Rafała: czy jest zdecydowany pożegnać się z tym Rafałem którego widzi dzisiaj i czy jest gotowy na to że ten Rafał już nigdy nie wróci jeśli dziś podejmie wyzwanie - odpowiedział że tak ..."

Pierwsze kroki ...

Po pierwszych dwóch tygodniach stosowania diety pojawiło się uczucie bycia lżejszym, lepsze samopoczucie, większa energia. To napędzało do dalszego działania...

A jak dalej ? ...

Dalej już było z górki... wizyty kontrolne, aktywność fizyczna, zakupy, praca zmianowa, przygotowywanie posiłków, i zwykła codzienność a przy tym uczucie bycia lżejszym każdego dnia ... Bardzo zabawny był moment ... "kiedy w wietrzny dzień w drodze do pracy czułem jak mi ciężko iść pod wiatr" ...

Start i meta ...

Zaczynając odchudzanie odczyt wagi wskazywał 40% zawartości tłuszczu w organizmie, teraz liczba ta spadła do 20%. To niebywały sukces dla tego młodego człowieka. Obecny Rafał nie chce już myśleć ani wracać myślami do tamtego Rafała. Zaczął nowe życie jako nowy człowiek i chce żeby tak pozostało. Ogromna determinacja, wytrwałość i zaangażowanie pozwoliło mu osiągnąć cel jaki sobie wyznaczył. Jest to ogromny sukces tego młodego człowieka, który wkracza w dorosłe życie.

Teraz nadchodzi czas na przystosowanie się do codziennego życia i dbanie o prawidłowo skomponowane posiłki, systematyczność odżywiania oraz utrzymanie aktywności fizycznej.

Powodzenia i wytrwałości na przyszłość !

Ogromne gratulacje !

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ