Opinie pacjentów

Zdecydowanie polecam konsultacje z Panią Olgą, która wykazuje się kompetencją w swoim fachu ale również ludzką empatią i cierpliwością. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Indywidualne podejście do pacjenta odczuć można już od pierwszej konsultacji, kiedy to Pani Olga przeprowadza dokładny wywiad i czuwa nad dostarczeniem odpowiednich wyników badań potrzebnych do dobrania odpowiedniej diety. Dieta, którą otrzymałam uwzględniała wszystkie nasze wspólne ustalenia i pomogła mi odnaleźć rytm żywienia w nowym dla mnie stanie jakim jest ciąża. Polecam!!!

Ilona

Poznaj inną historię

Moja własna historia

Mam za sobą zbędne kilogramy i nie tylko...

czytaj więcej

Zrzuciłam 11 kg i nie dałam się insulinie

  • Ola 23 lata, powiat nyski
  • 11 kg w 4 miesiące
  • Kobieta
  • 17 lipca, 2017

-11 kg/ -13 cm w pasie/ -14 cm w biodrach w 4 miesiące. Teraz już trwa stabilizacja.

Przed pierwszą wizytą u P. Olgi, prowadziłam typowy studencki sposób odżywiania. Jadłam nieregularnie, niezdrowo, dużo gotowych dań. Przez co źle się czułam oraz tyłam… Z nadejściem nowego 2017 roku postanowiłam, że zmienię swoją dietę. Było ciężko i nieskutecznie…

Po wielu nieudanych próbach walki z kilogramami, w końcu trafiłam na właściwą drogę, gdy na początku marca skontaktowałam się Panią dietetyk. Po licznych rozmowach zdecydowałam się skorzystać z pomocy z P. Olgi. Wykonałam niezbędne badania. I już nie było odwrotu :)

Dodatkowo okazało się, że insulina jest powyżej normy więc zgłosiłam się w samą porę.

Plany żywieniowe i diety były dostosowane do moich potrzeb. Jadłam regularnie, nie podjadałam pomiędzy posiłkami, gdyż nie czułam głodu! Posiłki były pyszne, różnorodne i szybkie w przygotowaniu.

Dzięki pomocy p. Olgi wszystko się zmieniło. Już wiem jak należy się odżywiać oraz jakie błędy żywieniowe popełniałam. Dieta nie jest już moim obowiązkiem. To mój nowy, lepszy styl odżywiania.

Jestem już na ostatniej prostej w osiągnięciu swojego celu. Nie poddaje się i walczę dalej ale teraz na diecie wyrównawczej, żeby ustabilizować wagę.

Jestem bardzo zadowolona.

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ