Opinie pacjentów

Jestem bardzo zadowolona, cel prawie osiągnięty, schudłam prawie 20kg w niespełna pół roku. Teraz tylko utrzymać tą wagę ale dieta stabilizująca pomoże mi w tym - już działam i zachęcam wszystkich niezdecydowanych. Polecam zaangażowanie i optymizm Pani Olgi, takie wsparcie jest niezbędne.

Ewelina 28 lat

Poznaj inną historię

Odchudzanie dla zdrowia i 13kg mniej

"Zdrowie przede wszystkim, wygląd to sprawa drugorzędowa" - tak mówi Pani Maria.

czytaj więcej

Zrzuciłam 11 kg i nie dałam się insulinie

  • Ola 23 lata, powiat nyski
  • 11 kg w 4 miesiące
  • Kobieta
  • 17 lipca, 2017

-11 kg/ -13 cm w pasie/ -14 cm w biodrach w 4 miesiące. Teraz już trwa stabilizacja.

Przed pierwszą wizytą u P. Olgi, prowadziłam typowy studencki sposób odżywiania. Jadłam nieregularnie, niezdrowo, dużo gotowych dań. Przez co źle się czułam oraz tyłam… Z nadejściem nowego 2017 roku postanowiłam, że zmienię swoją dietę. Było ciężko i nieskutecznie…

Po wielu nieudanych próbach walki z kilogramami, w końcu trafiłam na właściwą drogę, gdy na początku marca skontaktowałam się Panią dietetyk. Po licznych rozmowach zdecydowałam się skorzystać z pomocy z P. Olgi. Wykonałam niezbędne badania. I już nie było odwrotu :)

Dodatkowo okazało się, że insulina jest powyżej normy więc zgłosiłam się w samą porę.

Plany żywieniowe i diety były dostosowane do moich potrzeb. Jadłam regularnie, nie podjadałam pomiędzy posiłkami, gdyż nie czułam głodu! Posiłki były pyszne, różnorodne i szybkie w przygotowaniu.

Dzięki pomocy p. Olgi wszystko się zmieniło. Już wiem jak należy się odżywiać oraz jakie błędy żywieniowe popełniałam. Dieta nie jest już moim obowiązkiem. To mój nowy, lepszy styl odżywiania.

Jestem już na ostatniej prostej w osiągnięciu swojego celu. Nie poddaje się i walczę dalej ale teraz na diecie wyrównawczej, żeby ustabilizować wagę.

Jestem bardzo zadowolona.

 

POKAŻ