mgr inż. Olga Kapinos
Gabinet Premium

Opinie pacjentów

Na serio polecam! jestem mega zadowolony, nie sądziłem że można się tak lepiej czuć już po 3 tygodniach diety! no i waga w dół i o to chodzi... dziękuję p.Olgo!!

Mateusz

Poznaj inną historię

Odchudzanie dla zdrowia i 13kg mniej

"Zdrowie przede wszystkim, wygląd to sprawa drugorzędowa" - tak mówi Pani Maria.

czytaj więcej

Fenomenalne wyniki współpracy mamy i córki

  • Mama i córka
  • 58kg w 10mies.
  • Kobieta

"Dla osób, które pragną zmienić swoje życie na lepsze i poprawić swoje zdrowie, a przy okazji zrzucić zbędne kilogramy, polecamy współpracę z Panią Olgą z czystym sumieniem." -słowa P.Moniki i córki Oli

 

Kilka słów od P. Moniki i córki Oli które osiągnęły sukces!😀💪👌🏆🥇👏👏👏

1. Co było bodźcem do decyzji żeby pójść do dietetyka i akurat do dietetyka Olgi Kapinos? Czy ktoś polecił panią dietetyk? Czy kierowały się Panie opiniami z internetu?

Do wprowadzenia diety i zdrowych nawyków zmotywowało nas ogólne złe samopoczucie, ciągłe zmęczenie, słaba kondycja ,poczucie ciężkości, problem z kupnem odzieży oraz problemy z ciśnieniem. Do Pani Olgi Kapinos trafiłyśmy poprzez liczne polecenia akurat tej Pani dietetyk. Sporo znajomych korzystało z usług Pani Olgi i byli bardzo zadowoleni ze współpracy.

2. Co było najtrudniejsze żeby zacząć stosować dietę a co Panie zaskoczyło w przygotowanych indywidualnie dla Pań diet?

Najtrudniej było się nam zmotywować poprzez rezygnację z niezdrowej żywności. Dieta miło nas zaskoczyła, ponieważ posiłki były smaczne, ułożone z produktów, które lubię. Były również szybkie i łatwe w przygotowaniu. Największą zaletą diety było to, że pomimo deficytu kalorycznego nie odczuwałyśmy głodu. 

3. Jak oceniają Panie samopoczucie przed redukcją masy ciała a jak jest teraz?

Przed wprowadzeniem diety i zdrowych nawyków żywieniowych nie miałyśmy energii, towarzyszyło nam ciągłe zmęczenie i uczucie ciężkości. W trakcie redukcji bardzo szybko zauważyłyśmy poprawę stanu zdrowia i kondycji. Ciśnienie wróciło do normy, miałyśmy więcej energii i chęci do wysiłku fizycznego. Najbardziej cieszyło nas to, że możemy kupować ubrania w każdym sklepie ! 😀

4. Co najbardziej zapamiętały Panie ze współpracy z dietetykiem, co mogłoby zmotywować inne osoby do skorzystania z pomocy p.Olgi?

Najbardziej zapamiętałyśmy moment, w którym co chwilę musiałyśmy kupować coraz to mniejsze ubrania, ponieważ dzięki fachowej pomocy Pani Olgi w zaskakująco szybkim tempie traciłyśmy zbędne kilogramy. Sukces w sporej części zawdzięczamy Pani Oldze, ponieważ mamy świadomość, że bez Jej pomocy trudno byłoby nam osiągnąć tak spektakularne efekty. Jesteśmy bardzo zadowolone ze współpracy i ogromnym plusem jest szybki kontakt z Panią Olgą, fachowa pomoc, duże wsparcie i ułożenie diety w taki sposób aby dopasować posiłki względem predyspozycji żywieniowych.

5. Czy chciałyby Panie dodać coś od siebie?

Jesteśmy bardzo wdzięczne za nieocenioną pomoc. Dla osób, które pragną zmienić swoje życie na lepsze i poprawić swoje zdrowie, a przy okazji zrzucić zbędne kilogramy, polecamy współpracę z Panią Olgą z czystym sumieniem.

Wypowiedź dietetyka p.Olgi Kapinos

Jestem bardzo szczęśliwa że mogłam pomóc P. Monice i Oli w zmianie wyglądu, samopoczucia i poprawie stanu zdrowia. To wspaniałe uczucie kiedy praca przynosi tak wspaniałe efekty. Panie schudły razem tyle kilogramów ile ja ważę ☺️😀😀czyli niespełna 60kg☺️😀😀 Jestem bardzo dumna z Dziewczyn że wytrwale realizowały program żywieniowy wraz z ustalonymi dla nich indywidualnymi dietami. Dziewczyny uwolniły się z nadmiaru tkanki tłuszczowej która zakrywała ich twarze, blokowała ruchy i utrudniała funkcjonowanie. Jestem mega dumna z Pań! Ogromne gratulacje🤝🤗💕💐 🏆🥇🍾BRAWO!😀👏👏👏

Zapraszam Państwa do siebie 😀😀pomogę znaleźc drogę do upragnionego wyglądu i dobrego samopoczucia ☺️🙂🤝Olga Kapinos

 

POKAŻ
Olga Kapinos - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ