mgr inż. Olga Kapinos
Gabinet Premium

Opinie pacjentów

Pierwsze koty za płoty. Wizyta konkretna, dużo wiadomości ale najwyższy czas coś zmienić. Po kilku takich spotkaniach będę wiedział co kupować i jak jeść. Dziękuję i polecam.

Mirosław 32 lata

Poznaj inną historię

Już kilka miesięcy trzymam formę. 16 kg mniej !!!

„Zrzuciłem 16kg i jestem bardzo zadowolony dlatego polecam Panią Olgę innym, nawet swojej mamie” :)

czytaj więcej

Zmiana samopoczucia i spadek kilogramów 😀 brawo👏

  • Edyta
  • 14
  • Kobieta

Więcej energii, spadek blisko 14kg, pozbycie się uczucia zgagi oraz poprawia stanu zdrowia - to sukces P.Edyty 👏😀🏆🌹🍀🎉

Kilka pytań do P.Edyty 🙂

1.Jak czuje się Pani organizm teraz po osiągnięciu celu, co się zmieniło porównując do czasu z przed diety?

Moje sapomoczucie jest zanacznie lepsze, mam przede wszystkim więcej energii Ogólnie mówiąc dużo się zmieniło w moim samopoczucie bo nie czuje się już ospała no i bardzo ważna zaleta diety i zmian w żywieniu to że nie mam już zgagi.

2.Czy dieta/ jadłospis był trudny do przygotowania i stosowania? Wiele osób myśli ze stoi się godzinami w kuchni... czy ta było? Jak ocenia Pani otrzymane menu?

Dieta była smaczna i szybka w wykonaniu absolutnie nie spedzałam godzin w kuchni tylko zgodnie z listą zakupów dołączoną do adłospisu robiłam zakupy a potem posiłki, szybko i sprawnie.

3. Co poradziłaby Pani niezdecydowanej osobie, która chciałaby podjąć wyzwanie spadku kilogramów i poprawy stanu swojego zdrowia ale myśli że nie da rady...?

Jak najbardziej polecam wszystkim! Nie jest to trudne tylko najtrudniej jest się odważyć. Jak już się wejdzie w rytm to wszystko idzie zgodnie z planem, warto zacząć dla zrowia i lepszego samopoczucia.

Kilka słów od p.Olgi dietetyka Poradni Dobry Dietetyk Skoroszyce, Nysa, Strzelin 🙂

Jestem bardzo dumna z P.Edyty że śmiało weszła w dietę i z wizyty na wizytę poprawiała swoje samopoczucie. Minęły zgagi a jelita zaczęły pracować bez zastrzeżeń, również kwas moczowy wrócił do zakresu z norm laboratiryjnych. Ogromne gratulacje P.Edyto🤝😀😀🏆🌹🍀🎉brawo👏👏👏👌, wspaniały efekt dla zdrowia 😃😃🤝🫶🌷🍀🎉🎉🎉

 

 

 

 

👏

POKAŻ
Olga Kapinos - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ